Pėrshtypje nga Studentėt Euroudhėtim 2012

 Apel ndaj autoriteteve vendore dhe qėndrore pėr tė fuqizuar rininė shqiptare

 
  

Pjesëmarrës 2012

Eneas Mullaji - Student nė Shkencat Politike

Enio Ohri - Student nė Administrim Biznesi

Boralda Lalollari - Studente nė Administrim Biznesi

Entila Cuka - Studente nė Shkencat Informatike

Arbesa Kurti - Studente nė Shkencat Juridike

Bora Demi - Studente nė Menaxhim

Nertil Balliu - Student nė Gazetari

Eduard Qatja - Student nė Inxhinieri Ndėrtimi

Brikena Sallo - Studente nė Gazetari

Renaldo Gace - Student nė Arkitekture

Rudina Lalollari - Studente nė Shkencat Sociale