Pėrshtypje nga Studentėt Euroudhėtim 2012

 Apel ndaj autoriteteve vendore dhe qėndrore pėr tė fuqizuar rininė shqiptare

 
  

Pjesëmarrës 2014

Endri Gjata

Xheni Lame

Sonila Biba

Sara Lleshi

Krist Dushi

Ledia Allajbej

Silvana Kurti

Bora Zace

Kadri Manaj

Ueda Shahaj

Klaudio Ferati

Maura Linadi

Kiti Capuni