Pėrshtypje nga Studentėt Euroudhėtim 2012

 Apel ndaj autoriteteve vendore dhe qėndrore pėr tė fuqizuar rininė shqiptare

 
  

Pjesëmarrës 2015

Serena Leka

Artemisa Hidri

Aida Skana

Sindi Hyseni

Elian Hoxha

Suzana Kurtallari

Edona Bylykbashi

Misuela Shimaj

Andi Agaraj

Tergita Preci